HamsterTurkiye Forum
Sitemizden Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz
Hamster Turkiye
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Finishsia
HamsterTurkiye Forum
Sitemizden Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz
Hamster Turkiye
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Finishsia
HamsterTurkiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HamsterTurkiye Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Anket
HamsterTurkiye'de olması gerekenler
Daha fazla üye
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_lcap8%Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_rcap
 8% [ 4 ]
Daha fazla mesaj sayısı
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_lcap4%Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Üyelerin daha fazla güncel olması
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_lcap35%Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_rcap
 35% [ 17 ]
Adminlerin siteyle ilgilenmesi
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_lcap47%Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_rcap
 47% [ 23 ]
Hiçbiri
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_lcap6%Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Toplam Oylar : 49
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Hamster Fiyat + Yem Vs :)
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyCuma Eyl. 09, 2016 8:56 pm tarafından bıcırıkhamster

» Üyeliğim Onaylanmadı
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyCuma Ağus. 05, 2011 7:18 pm tarafından Admin

» ayrılabilirim
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyPerş. Nis. 07, 2011 11:58 pm tarafından uzay

» video
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:14 am tarafından Misafir

» Aktivitasyon ile ilgili sorunlarınız...
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 1:23 am tarafından yeşilim

» Bayram Tatili
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyPtsi Ocak 10, 2011 9:08 pm tarafından yeşilim

» hamsterimin cinsi nedir?
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:49 pm tarafından uzay

» UZUN BİE ARADAN sonra yine birlikteyiz...
Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:46 pm tarafından uzay

Sayaç
Reklam alanı

Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !

2 posters
YazarMesaj
OguzhanIhtiyar
Yeni Üye
Yeni Üye
OguzhanIhtiyar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/04/10
Rep Gücü Rep Gücü : 6
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Erkek

Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! Empty
MesajKonu: Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !   Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 2:04 am

arkadaşlar ben ve arkadaşım hamster almaya kara verdik erkekmi dişimi karar veremedik.ama forumdan yararlandığım kadarıyla aradığım cins suriye hamsteri.oturaklı sevdiren vs özellikleriyle.bide 2 3 saat ayırsam günde kesin sevdirirmi 1 yardım edin tercih konusunda lütfen Smile
yeşilim
Süper Mod.
Süper Mod.
yeşilim

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 217
Yaş Yaş : 26
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/03/10
Rep Gücü Rep Gücü : 264
Rep Puanı Rep Puanı : 11
Erkek

MesajKonu: Geri: Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !   Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 8:23 pm

BEN SANA DİŞİ ALMANI ÖNERİRİM.BENİM GÖZLEMLERİME GÖRE DAHA Bİ CANA YAKIN OLUYORLAR.SURİYE HAMSTER'İ ALMA KONUSUNDA BİRAZ DÜŞÜNMENİ İSTERİM.SURİYE HAMSTER'İ TEK YAŞAYAN Bİ CİNS.AYRICA DİĞERLERİNE GÖRE BİRAZ UYUŞUKLAR.BU HAMSTER İÇİN KAFES BOYUTU ÇOK ÖNEMLİ.BİR EL BÜYÜKLÜĞÜNE KADAR ULAŞABİLİYORLAR.BENDE Bİ ARALAR SURİYE HAMSTER'CISIYDIM.AMA GONZALES HAMSTER'LERİN DAHA Bİ İYİ OLDUKLARININ FARKINA VARDIM.ŞİMDİ GONZALES BESLİYORUM.GONZALESLER AYRICA DAHA OYUNCU HAYVANLARDIR VE TOPLUM İÇİNDE YAŞAMAKTAN HOŞLANIRLAR.EĞER ÇOK AMATÖRSEN; ELİNDE TUTMAKTAN BİRAZ ÇEKİNİYORSAN SURİYE HAMSTER'İ İLE BAŞLA.EN FAZLA 6 AYDA HAMSTER'LER HAKKINDA PÜF NOKTALARI ÖĞRENİP ARTIK ONLARDAN ÇEKİNMEYECEKSİN.EĞER CESARETİN VARSA GONZALES İLE BAŞLAMANI ÖNERİRİM... Wink
https://hamsterturkiyeforum.yetkin-forum.com
OguzhanIhtiyar
Yeni Üye
Yeni Üye
OguzhanIhtiyar

Erkek

MesajKonu: Geri: Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !   Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 8:52 pm

ya dişilerin özelgünlerinde huysuzlaşiyolarmış ondan dolayı erkek düşünüyodum.suriye hamsterinide istememin sebebi oturaklı uysal ve kendini hemen sevdirmesi
yeşilim
Süper Mod.
Süper Mod.
yeşilim

Erkek

MesajKonu: Geri: Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !   Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 9:19 pm

SEN BİLİRSİN.ZATEN ERKEK DİŞİ PEK FARKETMİYOR.BEN SANA SEDECE FİKRİMİ SÖYLEDİM.ETKİM ALTINDA KALMA.ÖZGÜR KARARLAR VER.SURİYE HAMSTER'İ YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN SEMPATİK GÖZÜKEBİLİR OTURAKLI VE YAVAŞ OLDUĞUNDAN AMA BİR SÜRE SONRA ONUN DAHA HAREKETLİ OLAMASINI İSTEYECEKSİN.ONUN SENLE OYUN OYNAMASINI İSTEYECEKSİN.FAKAT O SANA PEKTE HIZLI BİR OYUN SUNAMAYABİLİR.İYİ DÜŞÜN... Neutral
OguzhanIhtiyar
Yeni Üye
Yeni Üye
OguzhanIhtiyar

Erkek

MesajKonu: Geri: Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !   Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 9:57 pm

level 1 den başliyalımda işi öğrendikce 2.kafeste gelir Smile)
yeşilim
Süper Mod.
Süper Mod.
yeşilim

Erkek

MesajKonu: Geri: Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !   Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım ! EmptyPaz Nis. 25, 2010 2:52 am

YANİ DİMİ? Very Happy

Aradığım Ne Bilmiyorum=) Yardım !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-