HamsterTurkiye Forum
Sitemizden Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz
Hamster Turkiye
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Finishsia
HamsterTurkiye Forum
Sitemizden Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz
Hamster Turkiye
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Finishsia
HamsterTurkiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HamsterTurkiye Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Anket
HamsterTurkiye'de olması gerekenler
Daha fazla üye
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_lcap8%BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_rcap
 8% [ 4 ]
Daha fazla mesaj sayısı
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_lcap4%BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Üyelerin daha fazla güncel olması
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_lcap35%BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_rcap
 35% [ 17 ]
Adminlerin siteyle ilgilenmesi
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_lcap47%BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_rcap
 47% [ 23 ]
Hiçbiri
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_lcap6%BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Toplam Oylar : 49
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Hamster Fiyat + Yem Vs :)
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyCuma Eyl. 09, 2016 8:56 pm tarafından bıcırıkhamster

» Üyeliğim Onaylanmadı
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyCuma Ağus. 05, 2011 7:18 pm tarafından Admin

» ayrılabilirim
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyPerş. Nis. 07, 2011 11:58 pm tarafından uzay

» video
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:14 am tarafından Misafir

» Aktivitasyon ile ilgili sorunlarınız...
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 1:23 am tarafından yeşilim

» Bayram Tatili
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyPtsi Ocak 10, 2011 9:08 pm tarafından yeşilim

» hamsterimin cinsi nedir?
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:49 pm tarafından uzay

» UZUN BİE ARADAN sonra yine birlikteyiz...
BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:46 pm tarafından uzay

Sayaç
Reklam alanı

BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!

YazarMesaj
yeşilim
Süper Mod.
Süper Mod.
yeşilim

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 217
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/03/10
Rep Gücü Rep Gücü : 264
Rep Puanı Rep Puanı : 11
Erkek

BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  Empty
MesajKonu: BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!    BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!  EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 1:23 am

Arkadaşlar bizim sitemizin bu hale gelmemesi gerekirdi.Başlangıçta Türkiye'nin en büyük hamster sitesi olmayı esas almıştık.Bu sitenin sonu bu olmamalı.Bi çözüm yolu kesinlikle bulunmalı.Tamam ben kendi suçumu kabul ediyorum.Gerek dersler gerek başka nedenlerden dolayı siteyle ilgilenemedim.Ama sonuçta burada bir görevim vardı ve ben bunu layıkıyla yapamadım.Fakat admin değişikliğine de kesinlikle karşıyım.Oğuzhan adminimiz bu siteye gecesini gündüzünü verdi.Karşılığı bu olmamalı.Gerekirse yöneticiler ve paylaşımı bol üyeler hariç sitedeki bütün üyeleri silip, bambaşka bi site yaratalım.Ama sitemiz ne admin değiştirsin ne de kapansın.Eğer Oğuzhan admin yoksa bende yokum.BUDA BÖYLE BİLİNE!!!
https://hamsterturkiyeforum.yetkin-forum.com

BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-